Meist

Ettevõttest

GTSTUDIO OÜ tegutseb Eesti turul alates 2003. aastast.

Meie meeskonnal on aastate pikkune kogemus autode lisavarustuse ja tuuningosade paigaldamisel. Oleme teostanud sadu eriprojekte ja teinud teoks meie klientide ümberehitus- ja tuuningsoove.

Pole vahet kas soovid teha enda kaubikust luksusbussi, lisada sinna kaptenitoolid, või ehitada sinna sisse funktsionaalse mööbli või soovid hoopis ehitada endale jahiautot kus oleks kastis vints jahisaagi otse autokasti tõmbamiseks siis oled sattunud just õigesse kohta! Teostame autode või mistahes muu mootorsõiduki ümberehitust olgu selleks, 4×4 maastikuauto, kaubik, minibuss või sõiduautod.

Paigaldame kõike mis läheb auto külge, peale sisse või alla. Olgu selleks kärukonks, lisatuled, katusereilingud või klaasisirmid.

Teostame heli- ja multimeediasüsteemide paigaldustöid autodesse või mistahes muudesse mootorsõidukitesse Aitame leida teie vajadusele vastavad parimad komponendid ja parimad paigalduslahendused Teie autosse.

Kui teid häirib sõidu aja liigne välismüra või ebameeldivad naginad sõiduki salongis, siis müraisolatsiooni paigaldus on parim võimalus muuta oma autoga sõiduelamus taas nauditavaks.

Igale mootorsõidukile olgu selleks sõiduauto ,maastur , kaubik jne , leiame kindlasti teile sobivaima lahenduse.

Koostame projekti, tellime vajalikud jupid ja vidinad, mudime neid vastavalt kliendi soovidele ning paigaldame jälgides kõiki tänapäevaseid seadusega kehtestatud regulatsioone.

Oma töös kasutame ainult parimaid ja efektiivesemaid materjale.

Kõik tehtud tööd leiad siit