Erilahendused/eriprojektid

Erilahendused/eriprojektid

Kas soovid teha enda kaubikust luksusbussi, lisada sinna kaptenitoolid või ehitada sinna sisse funktsionaalse mööbli. Või soovid ehitada endale jahiautot, kus oleks kastis vints, jahisaagi otse autokasti tõmbamiseks.

Teostame autode või mistahes muu mootorsõiduki ümberehitust olgu selleks, 4×4 maastikuauto, kaubik, minibuss või sõiduautod. Koostame projekti, tellime vajalikud jupid ja vidinad, mudime neid vastavalt kliendi soovidele ning paigaldame jälgides kõiki tänapäevaseid seadusega kehtestatud regulatsioone.

Täpsema pakkumise ja projekti koostamiseks võta meiega ühendust telefoni teel +372 56 48 0011 või saada kiri info@gtstudio.ee või tule meile esindusse,

Kõik tehtud tööd leiad siit

Erilahenduste alla kuulub mootorsõidukite ümberehitus vastavalt kliendi soovile ja tänapäevastele regulatsioonidele näiteks: kaubikute ümberehitus, 4×4 maastikuautode ümberehitus jne.

Erilahenduse hind on alati kokkuleppel ja pakkumine koostatakse alati kliendi soovidest lähtudes. Võib ka juhtuda, et lõplik hind kujuneb  välja töö käigus näiteks juhul kui kliendil tekib projekti käigus uusi ideid.